Вирішити проблему безпритульних тварин

ПІБ ініціатора: Грицак Віталій Вікторович
    Дата початку збору підписів: 18.04.2018 15:21

Бездомні тварини несуть загрозу безпеці громадянам нашого міста: вони є переносниками інфекційних захворювань, в т.ч. сказу; окремі зграї собак регулярно нападають на перехожих, лякають дітей, погіршують зовнішній вигляд міста. В зв'язку з цим, базуючись на досвіді країн що вже подолали цю проблему, необхідно створити комплексну програму нагляду за тваринами, яка б включала в себе наступні заходи:

- Вилов безпритульних тварин та організація притулків.
    - Стерилізація та безболісна евтаназія (у випадках необхідності).
    - Просвітницькі заходи серед громадян міста щодо утримання домашніх тварин та правил поводження з безпритульними.
    - Створення та публікація правил вигулу собак.
    - Обмеження чисельності тварин у одного власника.
    - Запровадження адміністративної відповідальності за порушення правил.

Призначити відповідального за програму та виділити необхідні кошти для її реалізації на постійній основі.

Доброго дня!

Вашу петицію не буде розглянуто як таку, що не набрала належну кількість голосів (56 зі 100)